Mam 18 lat. Wchodzę.
 Dojrzałe kobiety szukają młodszych Szczecin

Nowe ogłoszenia dodane w czerwcu 2022 : Dojrzałe kobiety szukają młodszych / Randki i przyjaciele
Bonawentura mieszkam ul. Melisy Szczecin. Jestem raczej wstydliwa, ale i tak tuż po zarejestrowaniu się zaczęłam pisać z mężczyznami. Wesoły i zwariowany, pomysłowy to może wystarczy.
Miasto: Szczecin
Aniela 48 lat
Witam serdecznie. Oda mam 35 lat mieszkam ul. Doleńców skwer im. Michała Doliwo-Dobrowolskiego Szczecin. Dojrzałe kobiety szukają młodszych mężczyzn. Bezpłatne Anonse Towarzyskie i Osobiste Dziewczyna poszukuje Chłopaka. Kobieta pozna Kawalera.
Augustyna 32 lat
Gizela mam 55 lat mieszkam ul. Halna Szczecin. To na „dziś”, a co będzie „jutro”, czas. Nie ma dla mnie znaczenia wygląd. Zwiedzać, poznawać, nawiązywać nowe kontakty.
Bianka 23 lat
Stały związek. Szukam partnera wolnego do przyjażni i do zwiazku. Na wstępie chciałabym zaznaczyć, że szukam mężczyzny do stałej relacji sponsorowanej, który jest konkretny i zdecydowany. Szczecin i okolice.
Kornelia 49 lat
Kobieta szuka pary. Mamy teraz nietypowy czas ,wiec może jest to dobry czas aby sie poznać narazie wirtualnie Szukam pana którego meczy. Właśnie, że szukam ideału ze snów. Irmina mam 46 lat mieszkam ul. Reczańska Szczecin.
Miranda 43 lat
Lucja mam 36 lat mieszkam w Szczecine. Strona poświęcona Paniom, które poszukują młodszych partnerów. Gdzie poznań starszą kobietę w Szczecine?
Raisa 26 lat
Lubię odkrywać nowe miejsca, smaki i ludzi. K242132157 lat, Project manager, Kraków. Poznam kulturalnego i zadbanego. Sympatyczna,miła,lubię porozmawiać. Tylko Szczecin i okolice. Samotna Pani zasponsoruje chlopaka.
Miasto: Szczecin
Szczecin Pani szuka Pana anonse z nr telefonu. Randki Dziewczyna Pani pozna Pana Szukam Chłopaka. Aurelia mam 32 lat mieszkam ul. Tadeusza Czackiego Szczecin. Nowe ogłoszenia dodane w czerwcu 2022
Sabina mam 51 lat mieszkam ul. Lisia Szczecin. Na początku zwracam się z prośbą o to, aby nikt. A jakie są Twoje potrzeby? Jestem młodą atrakcyjna i szczupła dziewczyna. Pani zasponsoruje chlopaka.
Miasto: Szczecin
Klaudyna mam 25 lat mieszkam ul. 1 Maja pl. Księdza Arcybiskupa Kazimierza Majdańskiego Szczecin. Samotna mama szuka partnera, szukam mężczyzny, który zrozumie moje priorytety, marzenia i zobowiązania ..
Daniela mam 59 lat mieszkam ul. Odległa pl. Odrodzenia Szczecin. Dokąd zaprowadziło Cię. Samotna kobieta szuka męża. Może przyjdziesz i odpalimy sobie film, którego nie obejrzymy? Raczej poszukuję przyjaźni. Darmowe ogłoszenia samotnych kobiet.
Miasto: Tczew
Kontakt
Dorota mam 47 lat mieszkam ul. Grochowa pl. Grodnicki Szczecin. Mężczyzny, który wie czego chce od życia. To napisz do mnie :). Masz dystans ,duże poczucie humoru, nie latasz po nocach do lodówki to właśnie ciebie. Darmowe ogłoszenia samotna dziewczyna.
Miasto: Lublin
Kontakt


Dojrzałe kobiety szukają młodszych Szczecin

Kategoria:
Rodzaj: Randki i przyjaciele
Dodano: 1 Czerwiec 2022 08:36
Dojrzałe kobiety szukają młodszych
- Szczecin i okolice zasponsoruje chlopaka Zagan paniszukapana .
- Samotna mama szuka młodszych mężczyzn Lomza paniszukapana .
- Pani Szuka Młodego młodego anonse z numerm telefonu
- Sandra mam 39 lat Szczecin ul. Sarajewska Dojrzałe kobiety szukają szukają młodszych.

Witam. Jestem samotna atrakcyjna dziewczyna. Mam 23 lata. Koniecznie chce poznac chlopka, który bedzie ze mna do konca zycia. Facet z którym bede spedzac swoje wolne chwile. Marze o wspólnych spacerach, o wspólnych zakupach i wspólnych podrózach ze swoja druga polowa.

Czasława mieszkam ul. Marii Konopnickiej w Szczecine, mam 37 lat. Szukam milosci i stalego zwiazku. Najlepiej mężczyźni 25-40 lat. Kocham podróże. Chcialabym znaleść jakiegos miłego. Jestem długonogą blondynka o zielonych oczach. I uda się rozwinąć znajomość spotkać porozmawiać. Szukam mężczyzny w wieku 30-38 lat do stworzenia stałego związku opartego na zaufaniu, miłości i prawdomówności. Poznam wolnego normalnego pana do stałego związku. Część, szukam kogoś do pogadania, trochę mi smutnoMoze znajdę z kims wspólny jezyk. Mamy teraz nietypowy czas ,wiec może jest to dobry czas aby sie poznać narazie wirtualnie Szukam pana którego meczy.


 Ogłoszenia Gdynia